Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma






                                                                 

Datum Tijd Thuis Uit Info
30 nov 19:00 Nieuw Buinen MO13-1 (9-tal) HS'88 MO13-2
30 nov 19:30 ST Tynaarlo/VAKO MO17-1 HS'88 MO17-1
2 dec 19:30 HS'88 VR30+1 WVV VR30+1
2 dec 19:30 ZNC VR18+1 HS'88 VR18+1
2 dec 19:30 ZNC VR18+2 HS'88 VR18+2
2 dec 20:00 Actief 45+2 HS'88 45+1
2 dec 20:00 Muntendam VR30+1 HS'88 VR30+1
2 dec 20:00 HS'88 VR18+1 Harkstede VR18+1
2 dec 20:00 HS'88 VR18+2 Muntendam VR18+1
2 dec 20:30 HS'88 45+1 FVV 45+1
2 dec 20:30 HS'88 VR30+1 HSC VR30+1
2 dec 20:30 HSC VR18+1 HS'88 VR18+1
2 dec 21:00 FC Zuidlaren 45+1 HS'88 45+1
2 dec 21:00 HS'88 VR18+1 Glimmen VR18+1
2 dec 21:00 Meeden VR18+1 HS'88 VR18+2
2 dec 21:30 HS'88 45+1 Haren 45+1
2 dec 21:30 Nieuw Buinen VR30+1 HS'88 VR30+1
2 dec 21:30 HS'88 VR18+2 Wildervank VR18+1
3 dec 8:45 HS'88 JO14-2 ST VAKO/Tynaarlo JO14-1
3 dec 8:45 HS'88 JO13-2 NEC Delfzijl JO13-1
3 dec 8:45 HS'88 JO12-2JM NEC Delfzijl JO12-1
3 dec 8:45 HS'88 JO11-1JM BATO JO11-2
3 dec 8:45 HS'88 JO10-2JM Actief JO10-2JM
3 dec 8:45 BATO JO10-1JM HS'88 JO10-3JM
3 dec 8:45 HS'88 JO10-4 Helpman JO10-3
3 dec 8:45 HS'88 JO9-1JM WVV JO9-1
3 dec 8:45 HS'88 JO9-3JM HSC JO9-2JM
3 dec 9:00 Eenrum JO13-1 HS'88 JO13-3JM
3 dec 9:00 SGV JO9-1 HS'88 JO9-2JM
3 dec 9:00 Siddeburen JO7-1 HS'88 JO7-2
3 dec 9:20 HS'88 JO7-2 SGV JO7-1JM
3 dec 9:40 ZNC JO7-3 HS'88 JO7-2
3 dec 9:45 HS'88 JO11-3 WVV JO11-4
3 dec 10:00 HS'88 JO8-1 Roden JO8-1
3 dec 10:00 HS'88 JO8-2JM Engelbert JO8-2
3 dec 10:15 Actief JO10-1 HS'88 JO10-1JM
3 dec 10:15 HS'88 MO15-2 WVV MO15-1
3 dec 10:15 HS'88 MO13-1 ST Tynaarlo/VAKO MO13-1
3 dec 10:15 HS'88 MO13-2 Gorecht MO13-2
3 dec 10:30 DVC Appingedam JO15-1 HS'88 JO15-1JM
3 dec 10:30 Muntendam JO8-1 HS'88 JO8-3
3 dec 10:30 HS'88 JO7-1JM Wildervank JO7-1
3 dec 10:45 ACV JO14-2 HS'88 JO14-1
3 dec 10:50 HS'88 JO7-1JM Veendam 1894 JO7-1
3 dec 11:10 SJO Pekela 2000 JO7-1JM HS'88 JO7-1JM
3 dec 11:15 HS'88 JO15-2 Musselkanaal JO15-1
3 dec 11:20 De Heracliden JO13-1d HS'88 JO13-1JM
3 dec 11:45 HS'88 JO19-1 LTC JO19-1
3 dec 11:45 HS'88 MO15-1 FC Lewenborg MO15-1
3 dec 12:00 Noordpool-U.F.C. JO12-1 HS'88 JO12-1
3 dec 12:30 Stadskanaal JO11-3 HS'88 JO11-2
3 dec 13:00 BATO 2 HS'88 3
3 dec 13:15 HS'88 MO17-1 DVC Appingedam MO17-1
3 dec 13:30 HS'88 1 Mamio 1
3 dec 13:30 HS'88 4 VVS 4
3 dec 13:30 HS'88 JO19-2 Onstwedder Boys JO19-1
3 dec 14:00 Helpman 2 HS'88 2
3 dec 14:00 Be Quick 1887 JO17-3 HS'88 JO17-1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!