HS'88 E6 speelt 3e wedstrijd tegen SJS
dinsdag, oktober 18, 2011 Vandaag was onze 3de wedstrijd tegen SJS uit Stadskanaal. We moest om 13.00 uur spelen. Dus om Half 1 aanwezig zijn. Gelukkig was er vandaag ruimte genoeg om fatsoenlijk in te trainen. Dus toen iedereen klaar was konden we snel even een warming – up doen. En een positiespel. En nog even snel op doel schieten.
Na dat de scheidsrechter het veld op kwam konden we de jongens en Leonie nog even snel toe spreken . En konden we aan de slag. Proberen onze eerst 3 punten van het seizoen te halen.
Vanaf de aftrap gingen we vol in de aanval. En waren we gevaarlijk genoeg bij de tegenstander voor het doel. Maar net zoals de vorige 2 wedstrijden hadden wij 1 probleem en dat is scoren. Dus het harde werken werd helaas niet beloond. Na ongeveer 10 minuten zakte we helemaal terug naar onze eigen helft. En kwam SJS er meer uit. En werden we afgestraft door hun. Zij scoorde 0-1. Daar werden we van wakker geschud. En gingen wij weer in de aanval. We waren er een paar keer dicht bij. Maar helaas bleef de doelpunt uit. SJS zette gelijk weer de aanval op. En werd door ons vlak bij het doel onderschept en werd de bal naar Owen terug gespeeld. Maar jammer genoeg een beetje te hard en rolde ongelukkig in onze eigen doel. Dus was het 0-2. En vlak daarna werd er 0-3 gemaakt. En dit was ook de rust stand.
In de rust even de spelers toegesproken. En konden we weer met frisse moed beginnen aan de 2de helft.
De 2de helft begon goed. We gingen gelijk in de aanval. Maar ook nu kon lukt het ons niet om te scoren. Maar we bleven het proberen. En uiteindelijk werd het beloond door een doelpunt van Luuk die de bal goed inschoot. De spelers begonnen weer te geloven dat we als nog konden winnen. En gingen steeds beter voetballen. En we kregen veel kansen die helaas niet werd beloond.
Toch liet SJS merken dat ze ook nog mee deden en gelijk een tegen aanval en een doelpunt. Wat erg jammer was. Na de aftrap weer genomen te hebben gingen we toch weer proberen om een doelpunt te maken. Naar goed overspelen voor in slaagde Xander erin om de stand van 2-4 op het scorebord te zetten.
Jongens en Leonie ik wil jullie even een compliment geven vooral over de 2de helft. Jullie hebben laten zien dat jullie heel goed kunnen voetballen als team. En in deze wedstrijd had meer in kunnen zitten. Maar dat komt allemaal vanzelf. Onze 3 punten komen vanzelf. Het belangrijkste voor mij is dat jullie goed voetballen en dat jullie plezier hebben dat gaat voorop en dan komen de punten vanzelf.



Wendy Claus | Reacties uit 
